Duński producent – Nordlux

Jakie lampy wybrać do klimatycznego salonu?

Osoby urządzające swoje salony od podstaw często mają problem z wyborem oświetlenia. W sklepach jest wiele różnorodnych lamp, które zaskakują ciekawym designem, oryginalnym kształtem i różnorodnymi kolorami. Na jaką lampę postawić, by mieć pewność, że odpowiednio ona zadba o oświetlenie pomieszczenia oraz będzie piękną ozdobą tego miejsca? Co w tej kwestii mają do powiedzenia designerzy wnętrz?
Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi poniżej.

Praktyczne i funkcjonalne oświetlenie

Dobre oświetlenie to podstawa w pomieszczeniach, w których mieszkańcy spędzają najwięcej czasu w ciągu dnia. W salonie, w pokoju dziecięcym, w kuchni oraz w jadalni musi być mocne, ciepłe światło, przy którym można czytać książki, pracować na laptopie czy oglądać telewizję. W sypialni z kolei klienci często decydują się na klimatyczne, delikatne oświetlenie, które idealnie sprawdza się przy odpoczynku i relaksie. Warto na tą kwestię zwrócić uwagę szukając dobrych lamp z odpowiednimi źródłami światła, które będą pozwalały mieszkańcom swobodnie funkcjonować.

  • Lampa Frida
  • Lampa Alton

Nordlux – idealne oświetlenie salonu

Duńska marka, którą coraz częściej można spotkać w sklepach z oświetleniem w swojej ofercie posiada szeroki wybór różnorodnych, efektownych i bardzo oryginalnych lamp, które pasują zarówno do nowoczesnych sypialni, jak i tych urządzonych w konkretnym stylu (np. skandynawskim, retro, nowojorskim, loftowym czy angielskim). Lampy powinny dbać o to, by użytkownicy dobrze i komfortowo czuli się we wnętrzach, w których sporo jest sztucznego światła. Dlatego też, klienci tak starannie i z wielką uwagą wybierają lamy do miejsca, w którym domownicy spędzają najwięcej czasu.

Modele warte uwagi

W ofercie doświadczonego i sprawdzonego producenta lampy Nordlux można znaleźć między innymi: efektowne lampy wiszące, nowoczesne lampy sufitowe, piękne lampy stołowe oraz praktyczne lampy stojące. Klienci świetnie potrafią stworzyć z kilku dostępnych modeli zestawy – tak by lampy we wszystkich pomieszczeniach były spójne i idealnie pasowały do siebie. Zadbał o to doskonale producent, tworząc masę modeli w podobnych formach oraz w dość oryginalnym, charakterystycznym stylu. Lampi tej marki wyróżniają się bowiem prostotą, minimalizmem oraz dość wyjątkowym kształtem. Można znaleźć mocne, stabilne klosze, lampy wyposażone tylko i wyłącznie w stylowe, złote żarówki czy też lampy sufitowe dość rozłożyste z wieloma źródłami światła. Dominuje klasyczna kolorystyka: stylowa czerń, piękne srebro, ponadczasowa biel. Każda z lamp wykonana jest z olbrzymią starannością i dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół. Doceniło to mnóstwo klientów, którzy wręcz nie wyobrażają sobie innych lat w swoich gustownych i wytwornych wnętrzach.

Jak widać z powyższego, wybór idealnej lampy do salonu wcale nie musi być problematyczny. Wystarczy postawić na dobrego, doświadczonego producenta oraz modele, które będą ponadczasowe i klasyczne – takie wzory świetnie sprawdzą się w pięknych, gustownych wnętrzach, w których dobrze czują się domownicy.